Kraj ocenil pečovatelky

0
392

Letošní 1. ročník ankety „Pracovník v sociálních službách v Ústeckém kraji“ má své vítěze. Své želízko v ohni měla i Městská správa sociálních služeb v Mostě.

Přihlášenou kandidátkou byla kulturně výchovná pracovnice Helena Houšková, která organizuje aktivity nejen pro seniory celé organizace, ale také pro zaměstnance. „Důvodem nominace byly zejména její empatie, nadšení a také neúnavná snaha pomáhat všem, kteří potřebují naši pomoc,“ uvedla vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku Jaroslava Puntová.

Vyhlášení ankety proběhlo dne 9. října 2017 přímo v prostorech Krajského úřadu Ústeckého kraje za přítomnosti hejtmana a dalších představitelů kraje. Nominováno bylo celkem 21 pracovníků z celého Ústeckého kraje. Jako poděkování za svou práci obdrželi všichni nominovaní pamětní listy, drobný dárek a květinu. Vítězové k tomu obdrželi ještě finanční dar. „Všichni byli vítězi, protože svou každodenní prací pomáhají kdykoliv je potřeba. Za to jim patří poděkování také od navrhovatelů a kolegyň. A naše Helena Houšková patří právem mezi oceněné. Těší nás, že jsme mohli být při tom,“ dodala Jaroslava Puntová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!