Litvínov třetí na Turnaji fanoušků v Chomutově

0
2758

O uplynulém víkendu se konal již 6. ročník Turnaje fanoušků, který letos podruhé v řadě pořádal nedaleký Chomutov. Na turnaji litvínovskou fanouškovskou obec tradičně zastupoval tým HC Cheza Litvínov, dříve nazývaný HC Cheza’s Brothers, který startoval na podobném turnaji již popáté, když chyběl pouze na prvním ročníku.

Na letošním turnaji se představilo celkem deset mužstev, a to: pořádající Chomutov, Brno, Sparta, České Budějovice, Plzeň, Pardubice, Karlovy Vary, Litvínov a nováčci Kadaň a Mladá Boleslav.

Litvínovští měli před turnajem úspěšnou bilanci, kdy pokaždé skončili na stupních vítězů. Letos se jim opět dařilo.Postoupili bez prohry z prvního místa skupiny B do čtvrtfinále, ve kterém vyřadili Spartu Praha. Stopku a jedinou prohru jim na turnaji v semifinále vystavil až tým rivalů z Chomutova ve velmi vyhroceném utkání. Tím jim tak vrátil porážku ze skupiny a sny o finále se tak rozplynuly.

V utkání o bronz s Karlovými Vary došlo k velkému dramatu a musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli naši příznivci úspěšnější. HC Cheza Litvínov tak přidal další medailové umístění do své sbírky, když ke zlatu a stříbru připojil již třetí cenné bronzové umístění. Dalšího ocenění se dočkal i brankář týmu HC Cheza Litvínov Jakub Seidler, který byl vyhlášen nejlepší brankařem turnaje! Další ročník se odehraje v prosinci v Brně. Poděkování za skvělý víkend a přátelskou atmosféru patří zejména všem týmům.

Sestava HC Cheza Litvínov: Jakub Seidler, Ondřej Vlk – Jiří Truhlář, Daniel Durin, Dušan Hrdý, Josef Klečka, Tomáš Kunz, David Rejlek – Radek Veverka, Václav Materna, Jan Vrána, Patrik Goltsch, Stanislav Švarc, Marek Šulc, Václav Matějovič, David Dolák, Michal Král. Výsledky ve skupině B: Litvínov – Pardubice 4:2, Litvínov – Mladá Boleslav 16:0, Litvínov – Chomutov 3:0, Litvínov – Karlovy Vary 4:4. Play off: Litvínov – Sparta 4:1 (čtvrtfinále), Litvínov – Chomutov 1:3 (semifinále), Litvínov – Karlovy Vary 1:0sn (o třetí místo). Konečné pořadí turnaje: 1. Brno, 2. Chomutov, 3. Litvínov, 4. Karlovy Vary, 5. České Budějovice, 6. Plzeň, 7. Sparta, 8. Pardubice, 9. Kadaň, 10. Mladá Boleslav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!