Na EURO v malém fotbale má Most pět zástupců

0
741

Mostecký malý fotbal dostal další pomyslné razítko osvědčující jeho mimořádnou kvalitu. Ve dnech 21. – 28. Srpna se hraje v maďarském Székesféherváru mistrovství Evropy v malém fotbale. Česká republika, tradičně jeden z největších favoritů, letos vyráží obhajovat loňské čtvrté místo opět s patnáctičlenným týmem. A největší zastoupení v kádru národního týmu má Most, odkud do dějiště ME vyrazilo hned pět fotbalistů.

Pětici tvoří brankář Ondřej Bíro a v poli hrající David Macko, Michal Macháček, Tomáš Režný a Jakub Polák.

V tomto složení dostali Mostečtí příležitost na poslední přípravné akci v Německu, kde český národní tým smetl jak německou U21 (8:3), tak A výběr (dokonce 8:0). Zřejmě právě toto vystoupení v kombinaci se skvělými výsledky Mostu v DRFG Superlize malého fotbalu, kde Most nakonec skončil těsně druhý za Prahou, zajistily mosteckým zástupcům reprezentační dresy. Ve všech pěti případech jde o jedny ze základních stavebních kamenů mosteckého výběru.

V prvním utkání ME byli zástupci Mostu u toho, když naše reprezentace porazila Portugalsko vysoko 5:1. Do hr nezasáhl pouze gólman Bíro. Ve středu hráli naši s Walesem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!