Ptejte se politiků dál, ale jinak

0
147

Vedení města Mostu odpovídá nyní na dotazy občanů  prostřednictvím internetových stránek města Mostu. Facebooková skupina Otázky na vedení města Mostu, která fungovala řadu měsíců, byla zrušena.

„Zřídili jsme skupinu na facebooku, abychom odpovídali občanům na konkrétní dotazy. Bohužel komentáře většinou sklouzly někam jinam a vytratila se podstata. Hledali jsme proto jinou cestu,“ komentoval primátor Jan Paparega. Přesunutí na web města navíc dává šanci položit dotaz i těm lidem, kteří nemají profil na facebooku.

Koho zajímá dění v Mostě a chce položit vedení města nějaký konkrétní dotaz, může tak nyní učinit prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách města. Na formulář https://1url.cz/qMqCe se lze dostat hned z několika míst na webu. Na titulní straně dole stačí v sekci „Vedení města“ odkliknout červený rámeček „Další články a reakce“ a poté rámeček „On-line formulář pro dotazy“.  Na titulní straně lze také použít z nabídky menu v horním modrém pruhu stránky „Aktuálně“ a potom z nabídky vlevo vybrat „Slovo má vedení města: články, reakce, odpovědi“, poté se zobrazí červený rámeček, který vede na samotný formulář. Třetí možností je místo nabídky „Aktuálně“ zvolit v horním menu „Město a úřad“ a poté „Ptejte se vedení města“. Ne neposlední možností je využít internetové Mostecké listy www.listy.mesto-most.cz a na titulní straně vpravo zvolit rubriku „Ptejte se primátora“, která vás rovnou zavede na formulář. Odpovědi na dotazy se zveřejňují na internetových stránkách města Mostu a některé také v tištěném vydání Mosteckých listů.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!