Aplikace Lepší místo se mění na Zlepšeme Česko

0
408

Aplikace Lepší místo přechází na novou modernizovanou aplikaci „Zlepšeme Česko“, která je součástí komunikační platformy Mobilní rozhlas. „Zlepšeme Česko“ je mobilní aplikace, díky které můžete snadno upozornit svoji radnici na nepořádek či nedostatek ve svém okolí (např. černé skládky, rozbité lavičky či jiný městský mobiliář, poškozené herní prvky apod.).

„Služby aplikace „Zlepšeme Česko“ jsme se rozhodli využívat, protože v ní vidíme rychlou spojku mezi námi a našimi spoluobčany. Vnímáme ji jako nástroj, prostřednictvím kterého nám lidé mohou dát vědět o problémech v jejich okolí. A to navíc jednoduše, pohodlně, bez ztráty více než pár okamžiků jejich drahocenného času. O zbytek se pak už postaráme my. Neváhejte proto a využívejte aplikaci Zlepšeme Česko!“ vzkazuje občanům Litvínova starostka Kamila Bláhová.

A jak na to? Jednoduše!

Stačí si stáhnout aplikaci „Zlepšeme Česko“ do Vašeho mobilního telefonu.

Pak už jen problém vyfoťte a krátce popište. Aplikace už místo automaticky lokalizuje a podnět ke zlepšení putuje ke kompetentním úředníkům, kteří jej řeší. Aplikace disponuje obousměrnou komunikací. Stav řešení, který je průběžně aktualizován, můžete sledovat přímo ve Vašem telefonu.

Nevěříte, že je to tak jednoduché? Tak to vyzkoušejte!

banner

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!