Děti, hledejte: Jedna ovečka z „déčka“ se zatoulala na hrad Hněvín

0
951

Ovecka aJednu ze zatoulaných oveček ze soutěže České televize (ČT:D) lze najít i na hradě Hněvíně. Soutěž, která je určena dětem do 15 let, vybízí k získání tří soutěžních hesel. Ta musejí soutěžící poté odeslat pomocí internetové stránky www.sezenteovecky.cz nebo stejnojmenné mobilní aplikace pořadateli soutěže.

A kde se zatoulané ovečky, tedy hesla nacházejí? Bezplatně na nejrůznějších místech České republiky. Jedno z nich je právě na mosteckém hradě Hněvíně (zelené stanoviště) a druhé nedaleko v Podkrušnohorském technickém muzeu (červené stanoviště). Tam je tedy možné se za ovečkami pro heslo vydat. V soutěži, která probíhá celé prázdniny, bude pořadatelem soutěže rozděleno 1 110 výher, a to 10 stavebnic lego, 100 plyšových ovcí a 1 000 sad karetní hry kvarteto. Tak cestujte a hledejte zatoulané ovečky z Déčka, dětského kanálu České televize.

Kompletní seznam stanovišť, kde lze hesla získat, je zveřejněn na soutěžní mapě http://decko.ceskatelevize.cz/sezente-ovecky/mapa na internetové stránce www.sezenteovecky.cz , stanoviště jsou dvojí – červená a zelená. Zelenou značkou označená jsou volně přístupná místa a heslo je umístěno ve schránce označené logem soutěže. Stanoviště označená červenou značkou jsou pokladny nebo informační centra kulturních a vzdělávacích institucí a heslo je umístěno na letáku označeným též logem soutěže, který získá soutěžící na tomto stanovišti bezplatně na požádání v otvírací době daného zařízení. Soutěžící, těm malým samozřejmě pomáhají rodiče, musí získat jedno heslo ze zeleného a jedno z červeného stanoviště a třetí buď červené anebo zelené podle vlastní volby. Podrobné podmínky soutěže najdete na internetové stránce www.sezenteovecky.cz , kde si můžete stáhnout i stejnojmennou mobilní aplikaci.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!