Dopravní podnik má nového ředitele

0
1511

Obnova vozového parku, zavedení informačního systému do Litvínova či příprava na velkolepou rekonstrukci tramvajové trati z Mostu do Litvínova. To jsou hlavní priority nového vedení Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova.

Představenstvo DOPRAVNÍHO PODNIKU měst Mostu a Litvínova jmenovalo do funkce nového ředitele společnosti Daniela Dunovského. „Ke jmenování došlo na základě únorového výběrového řízení,“ řekl předseda představenstva společnosti a mostecký radní Zdeněk Brabec. „Pan Dunovský dosud působil jako náměstek pro strategii a rozvoj dopravního podniku. Je to pro mě člověk s vizí,“ dodal předseda představenstva.

Jeho slova potvrdil i nový ředitel. „Čekají nás nelehké úkoly, zejména v oblasti rozvoje společnosti a s tím spojené investice. Chtěli bychom pokračovat v obnově již zastaralého vozového parku tramvají a také v obnově autobusů. Chceme cestujícím poskytovat veřejnou službu ve vysoké kvalitě odpovídající době,“ řekl ředitel akciové společnosti Daniel Dunovský. „Připravujeme například nákup nových plně nízkopodlažních tramvají či rozšíření informačního systému do Litvínova. Velkou investicí také bude uvažovaná rekonstrukce tramvajové trati mezi Mostem a Litvínovem,“ dodal šéf dopravního podniku. (Do příštích vydání připravujeme rozhovor s novým ředitelem, a to o nových plánech dopravního podniku a dalším fungování společnosti.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!