Horečka nedělní noci pomůže dětským domovům

0
1757

Mostecké divadlo se tuto neděli bude těšit mimořádné události. A to jak na jevišti, tak v hledišti. Očekává se totiž velká návštěvnost díky hvězdám, které se objeví v muzikálu „Horečka nedělní noci“, ale také kvůli charakteru galavečera, který bude benefiční.

Výtěžek ze vstupného půjde na dobrou věc – bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, který podporuje děti a mladistvé v dětských domovech. Nadační fond Veroniky Kašákové, kterému je nedělní galavečer věnován, spolupracuje rovněž s Dětským domovem v Mostě. Před dvěma týdny ho pracovníci nadace navštívili v rámci nové projektu Restart, který pomáhá dětem odbourávat traumata z dětství, ale také získat sebevědomí a sebelásku. V únoru má nadace v plánu návštěvu Dětského domova v Hoře Svaté Kateřiny.

Zakladatelka nadace Veronika Kašáková žila od 4 let v Dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Mostě. Do povědomí širší veřejnosti se dostala vydáním autobiografické knihy „Zpověď holky z děcáku“.

Benefiční muzikál Horečka nedělní noci se odehraje tuto neděli 5. února od 19 hodin. Autorem je mostecká herečka Lilian S. Fischerová, režii má „na svědomí“ rovněž člen mostecké činohry Jiří Kraus, který se podílel spolu s Janou Ozorákovou i na scénáři. Na divadelních prknech se objeví na šedesát umělců. Očekává se příjezd Václava Noida Bárty, Ondřeje Rumla, Olgy Lounové, Michaely Noskové a dalších hvězdných celebrit. STORM Ballet Plzeň a Taneční škola Filip Gregoriades. Chybět samozřejmě nebudou ani členové mostecké činohry a mostecká taneční skupina The F.A.C.T. Galavečer pořádá divadelní a umělecká společnost INDIGO COMPANY a Městské divadlo v Mostě.

Zpěv, tanec a láska. To vše a mnohé další nabízí Horečka nedělní noci, plná vzpomínek a slávy pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!