Jarní společenský večer v duchu maškarní zábavy

1
1207

Foto (4)Městská správa sociálních služeb v Mostě uspořádala ve společenském sále Domova pro seniory v Barvířské ulici  společenský večer, který se odehrával v maškarním duchu.Akci uvedl ředitel organizace Martin Strakoš společně s náměstkyní primátora Mostu Markétou Starou (na fotografii).

Společenského večera se zúčastnilo osmdesát seniorů ze všech domovů a penzionů pro seniory v Mostě. Všichni návštěvníci obdrželi lahev vína a občerstvení – domácí koláče a výborné škvarkové sádlo.Během večera probíhal bohatý program.

Foto (5)Vystoupily děti z Tanečního studia Kamily Hlaváčikové. K poslechu a k tanci hrála hudební skupina B.A.S Bobše Holečka. Nechyběla ani výherní výstava, ve které senioři mohli vyhrát například mobilní telefon, dárkové poukázky, kosmetické balíčky, ale také potravinové výrobky jako např. jitrnice, tlačenky, utopence či vánočky. Vyvrcholením večera byla světelná show.

V průběhu akce byl stále zaplněný taneční parket společenského sálu, seniorům se zábava velice líbila. Poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě společenského večera a také sponzorům, kteří přispěli finanční částkou či výrobky do výherní výstavy a také sponzorům, kteří přispěli finanční částkou či výrobky do výherní výstavy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!