Liberec žije světovou soutěží v tanci, mostecké studio Kamily Hlaváčikové sklízí úspěchy

0
430
ec22b47c-1284-46a4-9d9e-0f7f012a43abV libereckém Babylonu se jako každý rok odehrává taneční mistrovství světa. Už od neděle tisíce tanečnic a tanečníků z celého světa bojují o prestižní titul a svěřenci Kamily Hlaváčikové z mosteckého TSKH nezůstávají pozadu. Mistrovství světa běží teprve tři dny, děti z TSKH Most však zaznamenávají nebývalé úspěchy – stihly nasbírat již 11 medailí.
Salvu úspěchů zahájili ti nejmladší – choreografie Cinderella vybojovala  hned 2. místo. Sólisté nezaspali a Mia Holčáková si domů odveze bronzovou medaili za choreografii Marionette, stejně tak Nikol Veselá za choreografii Charlie Chaplin a Sebastian Holota a Natálie Masopustová s duetem Grease. Druhé místo obsadily Nela Kolínková za choreografii Avatar, Sofia Salama s choreografií Jungle a Johana Kolaříková a Tereza Vítová s duetem Ariel.
8d43ce85-9adf-42e2-a850-6c30001e8c0fVe streetovém klání se prosadila i děvčata s choreografií Policeman a vysoutěžila další bronzovou medaili pro TSKH. Latináři se nenechali zahanbit a přidali k tomu další třetí místo za choreografii All The Ladies. Pak ale přišla choreografie Beauty And The Beast, která porotu natolik oslnila, že získala první místo a tedy i titul mistrů světa. Filmová choreografie Roxie se svým výkonem vyhoupla až na první místo a hrdě se pyšní další zlatou medailí.
Večerní samba Tanečnímu studiu přinesla další medaili, konkrétně Nela Kolínková se probojovala čtyřmi koly až na druhé místo.
Trenérce Kamile Hlaváčikové přejeme pevné nervy a držíme palce, aby byly její tanečníci i po další čtyři dny stejně úspěšní a ukázali světu, jak se tančí v Mostě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!