Oldřich Bubeníček – třetí nejoblíbenější hejtman

0
255

Společnost SANEP zveřejnila výsledky únorového průzkumu, zaměřeného na hodnocení nově zvolených představitelů krajů. Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se v konkurenci čtrnácti hejtmanů umístil na třetí příčce.

Exkluzivní internetový průzkum společnosti SANEP probíhal celý měsíc. Celkově se průzkumu zúčastnilo 47 721 dotázaných respondentů ve věku od 18 let a výše. Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček získal od obyvatel Ústeckého kraje v souhrnu 35,9 procent kladných hlasů. Nejlépe si aktuálně vede lidovecký hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek s aktuálním ziskem 46,8 procent kladných hlasů a v těsném závěsu za ním hejtman Libereckého kraje Martin Půta s aktuálním ziskem 41,2 procent kladných hlasů.

Exkluzivní průzkum společnosti SANEP byl zaměřen na spokojenost s činností jednotlivých krajských hejtmanů a pražské primátorky. Výsledky průzkumu představují vždy percentuální vyjádření hlasování reprezentativního vzorku respondentů pouze v daném kraji a v případě Adriany Krnáčové v Praze. Reprezentativní vzorek byl vybrán metodou kvótního výběru. Statistická chyba u uvedené skupiny obyvatel se pohybuje kolem +- 2,5 procentního bodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!