Slavomír Švácha z GMS Most již potřetí v řadě gólmanem kola

0
652

Po skvělém středečním představení výběru Mostu před televizními kamerami na půdě Blanenska pokračovala DRFG Mostecká liga tuto neděli neúplným šestým kolem. Vzhledem k tomu, že hned dva zápasy byly odloženy, byla sehrána pouze tři utkání.

Kolo zahájil střet mezi týmy FC Gunners Most a proOFFICE. Toto vyrovnané utkání pro sebe nakonec dokázali získat hráči proOFFICE v poměru 4:3 po poločase 3:2. Přestože již proOFFICE v zápase vedl 3:0, musel se nakonec o své vítězství strachovat až do posledních minut zápasu. Útok vítězů táhl především Filip Těšitel (0+3) doplňovaný Vojtěchem Bendou (1+1). Za proOFFICE dále pálili Tomáš Beran a Zdeněk Kušnír (oba 1+0). Odpor poražených zajišťovali zejména Ladislav Friček a Filip Kosman (oba 1+1). S nimi přesně mířil ještě Rostislav Mička (1+0).

V druhém utkání kola jak FC Katalánci SWAG, tak Old Bridge upřednostnili útok před obranou a celkové skóre se tak zastavilo na divokých 10:5 pro Katalánce. Kanadské body vítězů byly spravedlivě rozděleny mezi téměř celý tým. Po třech zápisech brali Luboš Božovský a Lukáš Čábelka (oba 2+1) a bratři Ladislav a Ondřej Kobylákovi (oba 1+2). Po dvou pak Miloslav Aschenbrenner, Lukáš Pechar, Daniel Rulf a Václav Vasovčák (všichni 1+1). V týmu poražených se po týdnu opět ukázal v pozici střelce Jaroslav Holman (4+0), který zopakoval titul střelce kola. K němu se dvěma kanadskými body připojili Michal Bobek (0+2) a Michal Broskovics (1+1).

Třetí zápas proti sobě svedl FC Levels a GMS Most. V barvách GMS Most se tentokrát sešla zdrcující fotbalová síla a výsledek utkání tomu odpovídá. GMS zvítězili přesvědčivě 9:2 po poločase 4:1. Přestože se za GMS pohybovalo po hřišti několik mimořádných hráčů, jeden čněl nad ostatními. Hráč prvoligového 1. FC Slovácko Stanislav Hofmann bodoval hned pětkrát (2+3) a stal se tak bodujícím kola. Čtyřmi body mu asistoval Petr Bohata (2+2). Po dvou bodech brali Vladimír Wagner (2+0), Petr Hrach (1+1) a Luboš Podhora (0+2). Oba góly poražených zařídil Jakub Schuchardt (1+1). Druhý gól poražených vstřelil Jindřich Gruntorád (1+0). Brankář vítězů, Slavomír Švácha, uzavřel pomyslný hattrick, když získal titul brankáře kola potřetí v řadě.

Přesto, že hned šest týmů má nyní odehráno o jeden zápas více, na čele tabulky ke změnám nedošlo. Stále vedou neporažení Gamblers Most a FC Jeptišky o tři body před Inseminátors FC, na které se dotáhli GMS Most.

Rovněž čelo kanadského bodování ligy je beze změn. Stále vede Martin Boček z Inseminátors FC (11+8) před Ladislavem Kešnerem z Gamblers Most (10+8) a Jakubem Hruštincem z FC Jeptišky (7+11).

Zato do čela střelců poskočil společně s Martinem Bočkem deseti zásahy v posledních dvou kolech Jaroslav Holman z Old Bridge (oba 11 gólů). Třetí je nyní Ladislav Kešner (10).

Nejlepšími třemi gólmany jsou Ondřej Bíro z Gamblers Most (průměr 2,00 gólu na zápas), Slavomír Švácha z GMS Most (2,33) a Ondřej Murcko z Hospody ULITA (2,60).

Příští neděli má DRFG Mostecká liga volno, protože mostecký výběr přivítá v rámci celostátní ligy na svém hřišti od 14:00 výběr Jihlavy.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!