Závody kočárků tentokrát na Šibeníku

0
867
Ilustrační foto

V neděli 10. dubna odstartuje po celé České republice v pořadí již 5. ročník závodů kočárků. Akce proběhne ve 14 hodin v parku Šibeník. Samotné závody pak odstartují v 15 hodin.

Ve stejnou hodinu a na několika desítkách míst v ČR změří své síly v netradiční disciplíně, a to v chůzi s kočárkem všechny aktivní maminky a tatínkové. Závody budou probíhat na úseku zhruba 100 kroků a budou určeny nejen pro maminky a tatínky, ale i děti samotné například na odrážedle či s dětskými kočárky. Cílem akce je motivovat rodiče na mateřské dovolené k pravidelnému pohybu a sportu.

Více informací najdete na www.zavodykocarku.cz, zde se mohou zájemci i registrovat v záložce Přihlašte se. Startovné je 50 Kč za soutěžní kočárek bez ohledu na počet členů rodiny a počet absolvovaných soutěžních kategorií. Polovina z vybrané částky bude věnována na dobročinné účely. Součástí závodů bude také doprovodný program. Zástupci mosteckého Českého červeného kříže představí mini školu první pomoci. Připraveny jsou i zábavné a naučné úkoly pro děti i jejich rodiče. S prevencí a bezpečnosti dětí v provozu i doma se představí Městská policie Most.

Pořadatelem akce v Mostě je Mateřské centrum Barborka při Krušnohorském centru pro rodinu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!