Černí andělé začínají venku, odveta se pak hraje za týden v Mostě

0
1875

V Poháru EHF nastoupí populární Černí andělé proti německému TuS Metzingen v Tübingenu, ve zdejší Paul Horn areně. DHK Baník Most cestuje do Německa už 15. října ráno, ačkoli utkání se odehraje až o den později.

„Chceme mít dostatek času na regeneraci, ale také se chceme seznámit s prostředím haly, což je pro nás také velmi důležité,“ říká trenér Mostu Petr Dávid. Ten také ví, s čím musejí hráčky Baníku počítat. „Bude to bouřlivá atmosféra na německé půdě. Tlak od diváků bude velký,“ říká s tím, že zkušený mostecký tým by se s ním měl být schopen vyrovnat. „Naší výhodou je i fakt, že v Mostě hrajeme pravidelně před zaplněnými ochozy sportovní haly a věřím, že divácká kulisa bude na domácím utkání 22. října stejně bouřlivá jako v Německu. Pro fanoušky je to totiž šance vidět v Mostě jeden z nejlepších evropských ženských házenkářských týmů současnosti,“ dodal Dávid.

Odveta se hraje v sobotu 22. října od 18.00 hodin. Předprodej vstupenek na Evropský pohár začal ve středu 12. října. Majitelům permanentek budou místa rezervována do 16. října, cena je 100 korun.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!