Jen pár minut stačilo zloději k vykradení auta

2
2195

 

Nepříjemné překvapení čekalo tento týden jednoho motoristu z Litvínova. Ten zaparkoval poblíž litvínovské polikliniky na parkovišti své auto. Když se po pár minutách k vozu vrátil, zjistil, že má auto poškozené. Prohlídkou vozidla zjistil, že mu kdosi uvnitř odcizil tašku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou. Celková škoda, kterou mu zanechal neznámý poberta, činí 10 000 korun. Případem krádeže vloupáním se teď zabývají litvínovští policisté.

2 KOMENTÁŘE

  1. udivuje mě, že se takové zprávy ještě zveřejňují. Tohle se děje v Česku minimálně destkrát denně. Necháte na nějakém podivném místě auto chvíli bez dozoru a bum, okénko rozbité a vy jen zahlédnete prchající osobu kterou už nejspíš nikdy nechytíte. Než dojede policie, je už zlodějíček dávno v trapu. Už mi takhle z auta ukradli věci dohromady asi za 50 000. Kamarád ze servisu říkal že tam tak 1x denně přijede někdo s drobnými úpravami na voze, nebo s tím že potřebují vyměnit sklo protože se jim někdo takhle vloupal do vozu. Takže parkujte pouze na parkovištích s kamerovým záznamem. :)

  2. Já jsem viděla video kde přímo na parkovišti u supermarketu zlodějíček přidřepl za auto a ve chvíli kdy nepozorný majitel zamykal přiotevřel dveře. A když majitel odešel nakupovat vlezl dovnitř, rychle ukradnul všechno co mohl a dveře zase zavřel :) Takhle to může udělat úplně každý. A video bylo právě z bezpečnostní kamery. Takže ani ty člověka nezachrání. Ale asi není nic lepšího. Maximálně parkovat někde kde se fakt neustále pohybují lidi. A hlavně si dávat pozor a nenechávat v autě věci jinde než v kufru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!