K dostání je nový katalog řemesel

0
426

Právě vyšlo již čtvrté vydání Katalogu řemeslné výroby Ústeckého kraje, který je skromným průvodcem nejen obcím, městům, firmám, podnikatelům a návštěvníkům, ale také všem občanům našeho kraje, na cestách k regionálním výrobcům. Přehledně seznamuje třeba právě s těmi sousedy odvedle, kteří vyrábějí, chovají, pěstují zrovna to, co bychom chtěli jíst nebo využívat ve svém životě.

Najdete zde seznam držitelů regionálních zna­ček ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální pro­dukt®, KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®, ČES­KÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®, POOHŘÍ regionální produkt®; dále aktuálně oceněné v soutěžích Regionální potravina Ústeckého kraje 2017 a Nejlepší potravinářský výrobek Ús­teckého kraje – Kraje Přemysla Oráče. Tyto na konci katalogu doplňují další drobní řemeslníci a výrobci našeho kraje, kteří umí své řemeslo.

Katalog slouží k podpoře místní ekonomiky, pomáhá v reklamě a propagaci produkce a posiluje sounáležitost místního obyvatelstva s regionem. V tištěné podobě katalog získáte u koordinátorů regionálních značek (kontakty na zadní obál­ce), je také k dispozici v informačních centrech. V elektronické podobě je k nalezení na www.kr-ustecky.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!