Plánujete výměnu kloubu a chcete se dozvědět co nejvíc? Krajská zdravotní zve 31. května na „Pacientskou akademii“

0
714
Plánujete podstoupit výměnu kloubu a chcete se o vaší operaci a následném pobytu v nemocnici dozvědět co nejvíce? Krajská zdravotní v novém projektu Ortopedické kliniky v Ústí nad Labem přináší jedinečnou akci s názvem „Pacientská akademie“.
Akademie přináší možnost se ještě před nástupem do nemocnice setkat nejen s operatéry a zdravotní sestrou Ortopedické kliniky, ale i s rehabilitačním lékařem a fyzioterapeutkou Rehabilitačního oddělení. Formou instruktážního videa a prezentací vás seznámí se vším, co vás při pobytu na našich pracovištích čeká a zodpoví všechny případné dotazy.
Ve spolupráci s Katedrou fyzioterapie Fakulty zdravotnických studií UJEP akademie také nabídne možnost nácviku chůze o francouzských holích, což usnadní pooperační rehabilitaci.
Co přesně vás na Pacientské akademii čeká?
• Seznámíte se s průběhem plánované hospitalizace od příjmu, přes operaci, až po propuštění.
– K zodpovězení  dotazů bude k dispozici přednosta Ortopedické kliniky MUDr. Tomáš Novotný s dalším zástupcem lékařského týmu kliniky, dále primář Rehabilitačního oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem MUDr. Pavel Maršálek, vrchní sestra Ortopedické kliniky a fyzioterapeutka Rehabilitačního oddělení.
• Představí vám Ortopedickou kliniku FZS UJEP a MN UL
• Pro zájemce proběhne škola chůze v rámci režimu po totální endoprotéze kloubu na dolní končetině
– Ve spolupráci se studenty Fakulty zdravotnických studií UJEP si budete moct vyzkoušet chůzi o francouzských holích tak, aby vaše pooperační adaptace proběhla co možná nejplynuleji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!