Sporťásky (22. týden)

0
666
MFK nastoupí v sobotu proti Štětí

Mostecký fotbalový klub se v dalším kole divizní skupiny B představí na domácím hřišti. Jeho soupeřem bude v sobotu 3. června od 10.15 hodin celek SK Štětí. Jedná se o souboj sousedů v tabulce. Pokud Most vyhraje, může svému pronásledovateli odskočit až na pět bodů.

Memoriál Oldřicha Rouda pošesté

Start v pořadí již 6. ročníku cyklistického memoriálu Oldřicha Rouda – jarního seriálu se uskuteční v neděli 4. června v Litvínově u sportovní haly u Koldomu. Závod je vypsán pro děti od 3 do 16 let na horských kolech.

Opět na závod 6hod Le Most

Amatérský automobilový závod s více jak desetiletou tradicí se uskuteční v úterý 6. června na Autodromu Most. Účastníci nepotřebují licenci závodního jezdce. Piloti se ve vozech budou střídat, podle zakoupeného času. Vzhledem k délce závodu jezdci i diváci zažijí také tankování, výměnu pneumatik či změny v nastavení vozu.

Jiřetín do Modlan, Litvínov do Vilémova

Oba zástupci Mostecka v krajském přeboru v kopané dospělých míří na hřiště svých soupeřů. Sestupem ohrožený Sokol Horní Jiřetín zajíždí na horkou půdu do Modlan. FK Litvínov se střetne ve Vilémově s domácím SK Strap – Stratec.

Soutěž v puttování

V sobotu 3. 5. 2017 proběhne na mosteckém golfovém hřišti MISTROVSTVÍ KLUBU JEDNOTLIVCŮ V PUTTOVÁNÍ, které na mostecké hřiště přináší dobře známý MULLIGAN BAR. Soutěž je určena pro všechny hráče i nehráče golfu, pro děti i dospělé, pro amatéry i profesionály i pro širokou veřejnost, která se může jen pobavit. Formát hry je stanoven na 2x 9 greenů, přičemž každý hráč bude na každém greenu puttovat ze dvou pevně stanovených pozic. Vyrovnání mezi hráči bude provedeno ve výši 1/6 osobního HCP, přičemž hráči bez HCP nastoupí se základní hodnotou 54. Vítězství bude určeno v kategoriích netto i brutto, přičemž nejlepší hráči budou moci používat titul Mistr klubu v puttování, První vicemistr klubu v puttování a Druhý vicemistr v puttování. Konečně nastává čas, kdy lze obejít mostecké hřiště s jediným míčkem.

Plán přípravných zápasů je znám

Plán přípravných zápasů hokejistů extraligového HC Verva Litvínov je znám. V něm jsou zahrnuty čtyři zápasy s extraligovými celky, čtyři zápasy s týmy I. ligy a čtyři zápasy v rámci turnaje v německých Drážďanech. K prvnímu utkání Litvínov nastoupí v úterý 1. 8. doma proti Ústí nad Labem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!