Superfestival zdraví – zábava pro celou rodinu v Mostě

0
592

Ochutnávky, novinky, workshopy i přednášky a navíc bohatý program pro děti. To je Superfestival zdraví, který se koná v sobotu 20. května v Oblastním muzeu v Mostě.

Tu nejvýznamnější událost v oboru zdravého životního stylu chystá společnost Superpotravina, jeden z největších e-shopů se zdravou výživou v Čechách i na Slovensku a kamennou prodejnou v Mostě. „Pozvali jsme všechny jedničky na trhu se zdravými produkty, ale zdaleka se nejedná pouze o jídlo,“ uvádí marketingová ředitelka festivalu Alena Saladiaková. „Návštěvníci se mohou těšit na přírodní kosmetiku, ekologické čisticí prostředky, zdravé sirupy, sportovní kluby nebo kavárny i restaurace, které se zaměřují na zdravé produkty,“ dodala. Celkem festival nabídne přes 50 vystavovatelů z různých koutů republiky. Celá akce je zároveň prodejní, takže pokud potřebujete doma doplnit zdravé zásoby nebo jen ochutnat něco nového, tady bude mnoho příležitostí.

V zahradě muzea budou připraveny soutěže, foto koutek s okamžitou produkcí fotek, ukázky sportů, malování zdravými barvami nebo omalovánky mandaly. „Festival proběhne jak v rozlehlých vnitřních prostorách muzea, tak v zahradě, proto jsme se připravili i na nepřízeň počasí – máme v záloze velké párty stany, takže návštěvníci budou určitě v suchu. O dětský program se postará oblíbená skupina Re-Generace a nebude chybět ani umisťovací výstava koček ze Spolku Jasmína,“ doplňuje Alena Saladiaková.

Rovnovážka, obchod s barefoot obuví, si připravil procházku po senzorickém chodníčku a cvičení chodidel.

Všechny nabízené ochutnávky jsou zdarma, stejně tak přednášky a workshopy v krásném půdním prostoru muzea, které budou probíhat po celý den. „Součástí programu je třeba povídání o domácí přípravě kávy, přednáška Zelené země o produktech z konopí, přednáška o dlouhověkosti s Akademií léčivé výživy nebo workshop přípravy zdravých dezertů. Zahrada nabídne odborné měření BMI a krevního tlaku zdarma, bohaté občerstvení a řadu dalších zajímavostí,“ informuje Alena Saladiaková. Kompletní program najdete na stránkách festivalu www.superfestival.cz nebo na facebookové stránce Superfestival zdraví.

Za vstup zaplatíte pouze 30 Kč, rodinné vstupné vyjde na 50 Kč, děti do 12ti let mají vstup zdarma. Vstupenky budou k dispozici u vchodu do Oblastního muzea po celý den akce a v předprodeji v mostecké prodejně Superpotravina, kterou najdete v budově firmy Softex v Růžové ulici v Mostě.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!