V sobotu vyjede speciální vlak, už můžete kupovat jízdenky!

0
143

moldTuto sobotu se koná v rámci Dnů evropského dědictví speciální akce

II. symbolické propojení Moldavské a Freiberské dráhy

PŘEDPRODEJ JÍZDENEK NA ZVLÁŠTNÍ VLAK V SOBOTU 7.ZÁŘÍ NA MOLDAVU UŽ PROBÍHÁ – ZAJISTIT SI JE MŮŽETE NA NÁDRAŽÍCH TEPLICE V ČECHÁCH, MOST A LITVÍNOV

Co a kdy si užijete?

SOBOTA 7. 9.  – Jízda historickým motorákem – Zdarma autobus z Moldavy do Rechenbergu (a zpět) na hudební festival na býv. hradním nádvoří nebo na Fláje (a zpět) na Den otevřených dvěří na přehradě.

NEDĚLE 15. 9.  – Jízda historickým motorákem – Zdarma autobus z Moldavy do Rechenbergu (a zpět) na provedení oratoria z oseckého kláštera „Saul“.

Podpořte snahy o opětovné propojení dnes rozdělené železniční trati Most – Moldava – Freiberg a vydejte se v sobotu 7. září zvláštním vlakem na Moldavu! Těšit se můžete nejen na soupravu historických motoráčků až na krušnohorské hřebeny, ale i na návštěvu přehradních nádrží Fláje a Rauschenbach, či na bohatý hudební a zábavní program v obci Rechenberg-Bienenmühle a přímo před moldavským nádražím. Předprodej jízdenek již probíhá! Zakoupit je můžete na nádražích Teplice v Čechách, Most a Litvínov. Ve služebním vozu vám svezou i kola a kočárky. Další informace na www.moldavska-zeleznice.cz .

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!