Vážení diváci, milí předplatitelé,

0
405

rádi bychom inspirovali dosud nerozhodnuté z vás, aby se stali předplatiteli a zařadili se do rostoucí obce našich stálých diváků. Nabídka titulů je opět velmi rozmanitá a odpovídá dlouhodobému uměleckému směřování jak činohry Městského divadla v Mostě, tak Divadla rozmanitostí, jeho druhé, alternativní scény, zaměřené na práci s dětmi a mládeží.

Umělecké vedení činohry pro novou sezónu oslovilo režiséry, jejichž jména jsou vám již delší dobu známá – prof. Zbyňka Srbu, Milana Schejbala i mladší, osvědčené pány, Adama Doležala či Lukáše Kopeckého. Poprvé se vám představí renomovaní režiséři Filip Nuckolls a Robert Bellan. Slibujeme vám zábavu, napětí, tituly aktuální i prověřené dlouholetou divadelní praxí. Budova Divadla rozmanitostí prošla přes prázdniny výraznou rekonstrukcí a téměř po padesáti letech své existence – lidově řečeno – prokoukla. Divadelní sál byl vybaven novými, pohodlnějšími sedadly a přímo vybízí k návštěvě. Zajímavé jsou také „rozmáňácké“ tituly pro sezonu 2018.

Doplněný a omlazený soubor alternativního divadla se vrhnul do práce, aby nastudoval tituly nové i „oprášil“ ty osvědčené, vždyť inscenace „Ať žijí duchové“ vstoupí do sedmé sezony a s velkou pravděpodobností dosáhne na 300. reprízu.

Vážení diváci, těšíme se na vás, protože stále platí ono „otřepané“ rčení, že divadlo bez diváků nemá smysl. Jste rozhodující a váženou autoritou a my to respektujeme. Věříme, že se i v roce 2018 budeme společně setkávat a navzájem se obohacovat, aby náš život byl lepší a kulturnější.

Václav Hofmann, jednatel Městského divadla v Mostě

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!