Klubovka v Citadele tentokrát s „Růčou“

0
255

„Klubová setkání“ je pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Večery Vás provází dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat nejen o hokeji s MARTINEM RUČINSKÝM, držitelem dvou olympijských medailí (zlata z Nagana 1998 a bronzu z Turína 2006), tří zlatých medailí z mistrovství světa (19992001 a 2005) a držitelem titulu mistra české extraligy ze sezóny 2014/2015, po které ukončil aktivní sportovní kariéru.

Termín: středa 15. května 2019
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 50 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela- litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. 
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!