Benzina přichází s novou řadou olejů Platinum

0
272

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, uvádí na český trh novou řadu prémiových olejů Platinum PRO. Unikátní technologie těchto olejů nejvyšší světové úrovně prodlužují životnost motoru a zajišťují bezproblémový provoz i za velmi nepříznivých podmínek. Motorové oleje Platinum jsou schváleny k používání v motorech vozidel všech významných světových výrobců a uznání získávají také v motoristickém sportu.

 Benzina přináší českým zákazníkům novou řadu prémiových olejů Platinum,“ říká Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu pro maloobchod skupiny Unipetrol. „Unikátní technologie olejů Platinum, prověřená ve vrcholných disciplínách motoristického sportu, prodlužuje životnost motoru a zaručuje spolehlivý provoz za všech provozních podmínek, ať se jedná o krátké jízdy po městě, nebo cestování na dlouhé vzdálenosti.“

Zákazníci mohou nyní pořídit novou řadu prémiových olejů Platinum na 113 vybraných čerpacích stanicích Benzina. K dispozici jsou spotřebitelská balení s objemem jednoho litru. Sortiment značky Platinum zahrnuje široké portfolio olejů pro osobní vozy, užitková vozidla, motocykly, lodě, stavební stroje, zemědělské stroje a specializované průmyslové vybavení. Nová řada motorových olejů Platinum poskytuje vynikající mazání od okamžiku spuštění motoru. Pro majitele vozidel to znamená menší opotřebení pohyblivých dílů v motoru, a tím i prodloužení jeho životnosti. Dalšími přínosy jsou nižší spotřeba paliva v důsledku nižšího tření a minimalizace škodlivých emisí.

Motorové oleje Platinum jsou vlajkovou lodí mezi mazivy z produkce společnosti ORLEN Oil a díky svým výjimečným vlastnostem nalézají široké uplatnění také v motoristickém sportu, který zároveň nabízí ideální možnosti pro testování nových produktů Platinum. Značka Platinum je partnerem týmů, které se účastní největších polských i světových podniků motoristického sportu – například motocyklový a automobilový jezdec Jakub Przygoński obsadil v letošním ročníku Rallye Dakar páté místo v kategorii osobních vozů (MINI John Cooper Works). Platinum je také strategickým partnerem a titulárním sponzorem pohárových okruhových závodů KIA PLATINUM CUP. Orlen Oil, součást skupiny ORLEN Capital Group, je výrobcem a distributorem olejů a maziv nejvyšší úrovně pro automobilový průmysl a další průmyslové aplikace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!